LNR1K334MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNR1K334MSEN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW
Podatkovni listi: LNR1K334MSEN.pdf
Stanje zalog 372 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNR1K334MSEN
Številka dela LNR1K334MSEN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 372 pcs Podatkovni list LNR1K334MSEN.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 31.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 36.57A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.634" (41.50mm)
Višina - sedež (maks.) 9.961" (253.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330000µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LNR1K334MSE
LNR1K334MSE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW