LNT1C333MSE
NichiconNichicon
LNT1C333MSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNT1C333MSE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 16V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNT1C333MSE.pdf2.LNT1C333MSE.pdf3.LNT1C333MSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNT1C333MSE
Številka dela LNT1C333MSE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8765 pcs Podatkovni list 1.LNT1C333MSE.pdf2.LNT1C333MSE.pdf3.LNT1C333MSE.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LNT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.98A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 493-8912
LNT1C333MSE-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.268" (83.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose