LNT1C474MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNT1C474MSEN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470000UF 20% 16V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNT1C474MSEN.pdf2.LNT1C474MSEN.pdf3.LNT1C474MSEN.pdf
Stanje zalog 938 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNT1C474MSEN
Številka dela LNT1C474MSEN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470000UF 20% 16V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 938 pcs Podatkovni list 1.LNT1C474MSEN.pdf2.LNT1C474MSEN.pdf3.LNT1C474MSEN.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 33.15A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470000µF Aplikacije General Purpose