LNT2E333MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNT2E333MSEB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNT2E333MSEB.pdf2.LNT2E333MSEB.pdf3.LNT2E333MSEB.pdf
Stanje zalog 319 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 319 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNT2E333MSEB
Številka dela LNT2E333MSEB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 319 pcs Podatkovni list 1.LNT2E333MSEB.pdf2.LNT2E333MSEB.pdf3.LNT2E333MSEB.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 20.4A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.634" (41.50mm) Višina - sedež (maks.) 10.000" (254.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose