LNT2G222MSEGBB
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNT2G222MSEGBB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNT2G222MSEGBB.pdf2.LNT2G222MSEGBB.pdf3.LNT2G222MSEGBB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNT2G222MSEGBB
Številka dela LNT2G222MSEGBB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 16.1A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.126" (28.60mm) Višina - sedež (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose