LNX2V103MSEH
NichiconNichicon
LNX2V103MSEH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNX2V103MSEH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNX2V103MSEH.pdf2.LNX2V103MSEH.pdf3.LNX2V103MSEH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNX2V103MSEH
Številka dela LNX2V103MSEH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1162 pcs Podatkovni list 1.LNX2V103MSEH.pdf2.LNX2V103MSEH.pdf3.LNX2V103MSEH.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 21.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 30.52A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 493-9115
LNX2V103MSEH-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 6.811" (173.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LNX2V103MSEHBB
LNX2V103MSEHBB
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW