LNX2V273MSEKBN
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNX2V273MSEKBN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: 1.LNX2V273MSEKBN.pdf2.LNX2V273MSEKBN.pdf3.LNX2V273MSEKBN.pdf
Stanje zalog 282 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNX2V273MSEKBN
Številka dela LNX2V273MSEKBN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 27000UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 58.8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.634" (41.50mm) Višina - sedež (maks.) 10.000" (254.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 27000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 27000µF Aplikacije General Purpose