PCF1D470MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1D470MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF1D470MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Podatkovni listi: 1.PCF1D470MCL1GS.pdf2.PCF1D470MCL1GS.pdf3.PCF1D470MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCF1D470MCL1GS
Številka dela PCF1D470MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PCF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-14023-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm
natančen opis 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF