PCK0E391MCO1GS
NichiconNichicon
PCK0E391MCO1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCK0E391MCO1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 1.PCK0E391MCO1GS.pdf2.PCK0E391MCO1GS.pdf3.PCK0E391MCO1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCK0E391MCO1GS
Številka dela PCK0E391MCO1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PCK
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.9A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-3985-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm
natančen opis 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF