PCR1D101MCL1GS
NichiconNichicon
PCR1D101MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCR1D101MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD
Podatkovni listi: 1.PCR1D101MCL1GS.pdf2.PCR1D101MCL1GS.pdf3.PCR1D101MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCR1D101MCL1GS
Številka dela PCR1D101MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PCR
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-13740-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 41 mOhm natančen opis 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 41 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose