PCR1E221MCL1GS
NichiconNichicon
PCR1E221MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCR1E221MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.PCR1E221MCL1GS.pdf2.PCR1E221MCL1GS.pdf3.PCR1E221MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCR1E221MCL1GS
Številka dela PCR1E221MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PCR
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-13753-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.319" (8.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm
natančen opis 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 220µF