PCS1A330MCL1GS
NichiconNichicon
PCS1A330MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCS1A330MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.PCS1A330MCL1GS.pdf2.PCS1A330MCL1GS.pdf3.PCS1A330MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCS1A330MCL1GS
Številka dela PCS1A330MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija PCS
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-3973-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm
natančen opis 33µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF