PCV1J5R6MCL1GS
NichiconNichicon
PCV1J5R6MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCV1J5R6MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 5.6UF 20% 63V SMD
Podatkovni listi: 1.PCV1J5R6MCL1GS.pdf2.PCV1J5R6MCL1GS.pdf3.PCV1J5R6MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCV1J5R6MCL1GS
Številka dela PCV1J5R6MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 5.6UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 63V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PCV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 700mA @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-4397-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 105 mOhm
natančen opis 5.6µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 105 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 5.6µF