PCV1V121MCL7GS
NichiconNichicon
PCV1V121MCL7GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCV1V121MCL7GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 120UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.PCV1V121MCL7GS.pdf2.PCV1V121MCL7GS.pdf3.PCV1V121MCL7GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCV1V121MCL7GS
Številka dela PCV1V121MCL7GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PCV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.8A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-4549-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 23 mOhm
natančen opis 120µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 23 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF