PLF0E152MDO1TD
NichiconNichicon
PLF0E152MDO1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLF0E152MDO1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
Podatkovni listi: 1.PLF0E152MDO1TD.pdf2.PLF0E152MDO1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLF0E152MDO1TD
Številka dela PLF0E152MDO1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135931 pcs Podatkovni list 1.PLF0E152MDO1TD.pdf2.PLF0E152MDO1TD.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PLF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14079-2
493-14079-2-ND
PLF0E152MDO1TD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm
natančen opis 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF