PLF0G122MDO1
NichiconNichicon
PLF0G122MDO1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLF0G122MDO1
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
Podatkovni listi: 1.PLF0G122MDO1.pdf2.PLF0G122MDO1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLF0G122MDO1
Številka dela PLF0G122MDO1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89786 pcs Podatkovni list 1.PLF0G122MDO1.pdf2.PLF0G122MDO1.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PLF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.6A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm natančen opis 1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose