PLF0G681MDO1TD
NichiconNichicon
PLF0G681MDO1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLF0G681MDO1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H
Podatkovni listi: 1.PLF0G681MDO1TD.pdf2.PLF0G681MDO1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLF0G681MDO1TD
Številka dela PLF0G681MDO1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236949 pcs Podatkovni list 1.PLF0G681MDO1TD.pdf2.PLF0G681MDO1TD.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.2A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14096-2
493-14096-2-ND
PLF0G681MDO1TD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm
natančen opis 680µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF