PLF1A561MDO1
NichiconNichicon
PLF1A561MDO1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLF1A561MDO1
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Podatkovni listi: 1.PLF1A561MDO1.pdf2.PLF1A561MDO1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLF1A561MDO1
Številka dela PLF1A561MDO1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67784 pcs Podatkovni list 1.PLF1A561MDO1.pdf2.PLF1A561MDO1.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PLF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.9A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhm natančen opis 560µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose