PLF1C101MDL4TD
NichiconNichicon
PLF1C101MDL4TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLF1C101MDL4TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: 1.PLF1C101MDL4TD.pdf2.PLF1C101MDL4TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLF1C101MDL4TD
Številka dela PLF1C101MDL4TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192519 pcs Podatkovni list 1.PLF1C101MDL4TD.pdf2.PLF1C101MDL4TD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija PLF
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.9A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14111-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 24 mOhm
natančen opis 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF