PLG0E392MDO1
NichiconNichicon
PLG0E392MDO1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLG0E392MDO1
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 3900UF 2.5V T/H
Podatkovni listi: 1.PLG0E392MDO1.pdf2.PLG0E392MDO1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLG0E392MDO1
Številka dela PLG0E392MDO1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 3900UF 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96095 pcs Podatkovni list 1.PLG0E392MDO1.pdf2.PLG0E392MDO1.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija PLG
Ripple Current @ Visoka frekvenca 7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-3103 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm
natančen opis 3900µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3900µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLG0E272MDO1TD
PLG0E272MDO1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
Na zalogi: 95516 pcs
Prenesi: PLG0E272MDO1TD.pdf
RFQ
PLG0E392MDO1TD
PLG0E392MDO1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 3900UF 2.5V T/H