PLV1D221MDL1
NichiconNichicon
PLV1D221MDL1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLV1D221MDL1
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V T/H
Podatkovni listi: 1.PLV1D221MDL1.pdf2.PLV1D221MDL1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLV1D221MDL1
Številka dela PLV1D221MDL1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68758 pcs Podatkovni list 1.PLV1D221MDL1.pdf2.PLV1D221MDL1.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PLV
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-14175
PLV1D221MDL1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm
natančen opis 220µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF