QAK2E474JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QAK2E474JTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 1.QAK2E474JTP.pdf2.QAK2E474JTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QAK2E474JTP
Številka dela QAK2E474JTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 54328 pcs Podatkovni list 1.QAK2E474JTP.pdf2.QAK2E474JTP.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" W, 0.217" T x 0.984" L (12.00mm, 5.50mm x 25.00mm) Serija QAK
Ocene - Paket / primer Axial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose