QAK2G474KTP
NichiconNichicon
QAK2G474KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QAK2G474KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Podatkovni listi: 1.QAK2G474KTP.pdf2.QAK2G474KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QAK2G474KTP
Številka dela QAK2G474KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92360 pcs Podatkovni list 1.QAK2G474KTP.pdf2.QAK2G474KTP.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.669" W, 0.295" T x 0.906" L (17.00mm, 7.50mm x 23.00mm) Serija QAK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 493-13015
QAK2G474KTP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose