QAK2J335JTP
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QAK2J335JTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 5% 630VDC AXIAL
Podatkovni listi: 1.QAK2J335JTP.pdf2.QAK2J335JTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QAK2J335JTP
Številka dela QAK2J335JTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 630VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 16752 pcs Podatkovni list 1.QAK2J335JTP.pdf2.QAK2J335JTP.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" W, 0.886" T x 2.047" L (31.50mm, 22.50mm x 52.00mm) Serija QAK
Ocene - Paket / primer Axial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 3.3µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Axial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose