QXK2G105KTP
NichiconNichicon
QXK2G105KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXK2G105KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.QXK2G105KTP.pdf2.QXK2G105KTP.pdf3.QXK2G105KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXK2G105KTP
Številka dela QXK2G105KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84301 pcs Podatkovni list 1.QXK2G105KTP.pdf2.QXK2G105KTP.pdf3.QXK2G105KTP.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.004" L x 0.343" W (25.50mm x 8.70mm) Serija QXK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3540
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.732" (18.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose