QXK2G474KTP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXK2G474KTP7FM
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXK2G474KTP7FM.pdf2.QXK2G474KTP7FM.pdf3.QXK2G474KTP7FM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXK2G474KTP7FM
Številka dela QXK2G474KTP7FM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.327" W (18.50mm x 8.30mm) Serija QXK
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.811" (20.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose