QXK2J154KTP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXK2J154KTP7FM
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXK2J154KTP7FM.pdf2.QXK2J154KTP7FM.pdf3.QXK2J154KTP7FM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXK2J154KTP7FM
Številka dela QXK2J154KTP7FM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.280" W (18.50mm x 7.10mm) Serija QXK
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.823" (20.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose