QXK2J223KTP
NichiconNichicon
QXK2J223KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXK2J223KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXK2J223KTP.pdf2.QXK2J223KTP.pdf3.QXK2J223KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXK2J223KTP
Številka dela QXK2J223KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211881 pcs Podatkovni list 1.QXK2J223KTP.pdf2.QXK2J223KTP.pdf3.QXK2J223KTP.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.201" W (13.50mm x 5.10mm) Serija QXK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3545
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.465" (11.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QXK2J155KTP
QXK2J155KTP
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Na zalogi: 80503 pcs
Prenesi: QXK2J155KTP.pdf
RFQ
QXK2J223JTP7FJ
QXK2J223JTP7FJ
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Na zalogi: 97748 pcs
Prenesi: QXK2J223JTP7FJ.pdf
RFQ
QXK2J223KTPTZH
QXK2J223KTPTZH
Opis: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD