QXK2J334KTP
NichiconNichicon
QXK2J334KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXK2J334KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXK2J334KTP.pdf2.QXK2J334KTP.pdf3.QXK2J334KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXK2J334KTP
Številka dela QXK2J334KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86841 pcs Podatkovni list 1.QXK2J334KTP.pdf2.QXK2J334KTP.pdf3.QXK2J334KTP.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.004" L x 0.311" W (25.50mm x 7.90mm) Serija QXK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3552
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.697" (17.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QXK2J333KTP7ZHFL
QXK2J333KTP7ZHFL
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Na zalogi: 129298 pcs
Prenesi: QXK2J333KTP7ZHFL.pdf
RFQ
QXK2J334KTP7ZHFT
QXK2J334KTP7ZHFT
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Na zalogi: 79141 pcs
Prenesi: QXK2J334KTP7ZHFT.pdf
RFQ
QXK2J334JTP7ZHFT
QXK2J334JTP7ZHFT
Opis: CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RAD
Prenesi: QXK2J334JTP7ZHFT.pdf
QXK2J334KTP7FX
QXK2J334KTP7FX
Prenesi: QXK2J334KTP7FX.pdf
QXK2J473JTP7ZHFP
QXK2J473JTP7ZHFP
Opis: CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Prenesi: QXK2J473JTP7ZHFP.pdf
QXK2J334KTPTZH
QXK2J334KTPTZH