QXK2J683JTP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXK2J683JTP7FM
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXK2J683JTP7FM.pdf2.QXK2J683JTP7FM.pdf3.QXK2J683JTP7FM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXK2J683JTP7FM
Številka dela QXK2J683JTP7FM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.228" W (18.50mm x 5.80mm) Serija QXK
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
QXK2J683JTPTZH
QXK2J683JTPTZH
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Na zalogi: 87512 pcs
Prenesi: QXK2J683JTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J474KTP7FX
QXK2J474KTP7FX
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Na zalogi: 88059 pcs
Prenesi: QXK2J474KTP7FX.pdf
RFQ
QXK2J683JTP
QXK2J683JTP