QXP2E334JRP7FP
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXP2E334JRP7FP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2E334JRP7FP.pdf2.QXP2E334JRP7FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2E334JRP7FP
Številka dela QXP2E334JRP7FP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 81800 pcs Podatkovni list 1.QXP2E334JRP7FP.pdf2.QXP2E334JRP7FP.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 125V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.335" W (21.00mm x 8.50mm) Serija QXP
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.732" (18.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.33µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije High Frequency, Switching