QXP2G224KRPT
NichiconNichicon
QXP2G224KRPT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXP2G224KRPT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2G224KRPT.pdf2.QXP2G224KRPT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2G224KRPT
Številka dela QXP2G224KRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126397 pcs Podatkovni list 1.QXP2G224KRPT.pdf2.QXP2G224KRPT.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.362" W (21.00mm x 9.20mm) Serija QXP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3647
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.22µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije High Frequency, Switching