QXP2G684KRP7FP
pregled izdelka
Številka dela: QXP2G684KRP7FP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2G684KRP7FP.pdf2.QXP2G684KRP7FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2G684KRP7FP
Številka dela QXP2G684KRP7FP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 69357 pcs Podatkovni list 1.QXP2G684KRP7FP.pdf2.QXP2G684KRP7FP.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.484" W (26.50mm x 12.30mm) Serija QXP
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Višina - sedež (maks.) 1.047" (26.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 160V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije High Frequency, Switching