QXP2J154KRP7FP
pregled izdelka
Številka dela: QXP2J154KRP7FP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2J154KRP7FP.pdf2.QXP2J154KRP7FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2J154KRP7FP
Številka dela QXP2J154KRP7FP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 96795 pcs Podatkovni list 1.QXP2J154KRP7FP.pdf2.QXP2J154KRP7FP.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.378" W (21.00mm x 9.60mm) Serija QXP
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.862" (21.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije High Frequency, Switching