QXP2K154JRP7FT
pregled izdelka
Številka dela: QXP2K154JRP7FT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 5% 800VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2K154JRP7FT.pdf2.QXP2K154JRP7FT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2K154JRP7FT
Številka dela QXP2K154JRP7FT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.15UF 5% 800VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 75883 pcs Podatkovni list 1.QXP2K154JRP7FT.pdf2.QXP2K154JRP7FT.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.378" W (26.50mm x 9.60mm) Serija QXP
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.945" (24.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije High Frequency, Switching