QXP2K333KRP7FP
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXP2K333KRP7FP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 10% 800VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2K333KRP7FP.pdf2.QXP2K333KRP7FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2K333KRP7FP
Številka dela QXP2K333KRP7FP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 800VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 95395 pcs Podatkovni list 1.QXP2K333KRP7FP.pdf2.QXP2K333KRP7FP.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.280" W (21.00mm x 7.10mm) Serija QXP
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm)
Višina - sedež (maks.) 0.701" (17.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.033µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije High Frequency, Switching