QXP2K474JRPT
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXP2K474JRPT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 800VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXP2K474JRPT.pdf2.QXP2K474JRPT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXP2K474JRPT
Številka dela QXP2K474JRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 800VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 53184 pcs Podatkovni list 1.QXP2K474JRPT.pdf2.QXP2K474JRPT.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.539" W (31.50mm x 13.70mm) Serija QXP
Ocene - Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Višina - sedež (maks.) 1.032" (26.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije High Frequency, Switching