QXT2G103KRPT
NichiconNichicon
QXT2G103KRPT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QXT2G103KRPT
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QXT2G103KRPT.pdf2.QXT2G103KRPT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QXT2G103KRPT
Številka dela QXT2G103KRPT Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159628 pcs Podatkovni list 1.QXT2G103KRPT.pdf2.QXT2G103KRPT.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.748" L x 0.213" W (19.00mm x 5.40mm) Serija QXT
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3593
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.567" (14.40mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije High Frequency, Switching