QYP1H473KTP
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QYP1H473KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 10% 50VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QYP1H473KTP.pdf2.QYP1H473KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QYP1H473KTP
Številka dela QYP1H473KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 50VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 589263 pcs Podatkovni list 1.QYP1H473KTP.pdf2.QYP1H473KTP.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm) Serija YP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester
natančen opis 0.047µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Zmogljivost 0.047µF