QYX2A182KTP
NichiconNichicon
QYX2A182KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QYX2A182KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 1800PF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QYX2A182KTP.pdf2.QYX2A182KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QYX2A182KTP
Številka dela QYX2A182KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 1800PF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 390660 pcs Podatkovni list 1.QYX2A182KTP.pdf2.QYX2A182KTP.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.110" W (5.50mm x 2.80mm) Serija QYX
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3413
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 1800pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 1800pF Aplikacije General Purpose