QYX2A224KTP
NichiconNichicon
QYX2A224KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QYX2A224KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QYX2A224KTP.pdf2.QYX2A224KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QYX2A224KTP
Številka dela QYX2A224KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227317 pcs Podatkovni list 1.QYX2A224KTP.pdf2.QYX2A224KTP.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Serija QYX
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3438
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose