QYX2A393KTP
NichiconNichicon
QYX2A393KTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QYX2A393KTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: 1.QYX2A393KTP.pdf2.QYX2A393KTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QYX2A393KTP
Številka dela QYX2A393KTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 883326 pcs Podatkovni list 1.QYX2A393KTP.pdf2.QYX2A393KTP.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Serija QYX
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3429
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije General Purpose