QYX2A822JTP
NichiconNichicon
QYX2A822JTP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QYX2A822JTP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.QYX2A822JTP.pdf2.QYX2A822JTP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QYX2A822JTP
Številka dela QYX2A822JTP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP FILM 8200PF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 956190 pcs Podatkovni list 1.QYX2A822JTP.pdf2.QYX2A822JTP.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.118" W (6.50mm x 3.00mm) Serija QYX
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 493-3487
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 8200pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 8200pF Aplikacije General Purpose