RFS1E270MCN1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS1E270MCN1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.RFS1E270MCN1GS.pdf2.RFS1E270MCN1GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RFS1E270MCN1GS
Številka dela RFS1E270MCN1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 27UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 150580 pcs Podatkovni list 1.RFS1E270MCN1GS.pdf2.RFS1E270MCN1GS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija FPCAP, RFS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 245mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.45A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm
natančen opis 27µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 27µF