RL80G821MDN1
NichiconNichicon
RL80G821MDN1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL80G821MDN1
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Podatkovni listi: 1.RL80G821MDN1.pdf2.RL80G821MDN1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL80G821MDN1
Številka dela RL80G821MDN1 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 335525 pcs Podatkovni list 1.RL80G821MDN1.pdf2.RL80G821MDN1.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RL8
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16577
RL80G821MDN1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm natančen opis 820µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose