RNL1C222MDS1PH
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNL1C222MDS1PH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H
Podatkovni listi: RNL1C222MDS1PH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNL1C222MDS1PH
Številka dela RNL1C222MDS1PH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52848 pcs Podatkovni list RNL1C222MDS1PH.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNL
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 810mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16395-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm natančen opis 2200µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RNL1C122MDS1PX
RNL1C122MDS1PX
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 16V T/H
Na zalogi: 82373 pcs
Prenesi: RNL1C122MDS1PX.pdf
RFQ
RNL1C821MDS1PX
RNL1C821MDS1PX
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM POLY 820UF 20% 16V T/H
Na zalogi: 68454 pcs
Prenesi: RNL1C821MDS1PX.pdf
RFQ
RNL1C222MDS1
RNL1C222MDS1
Opis: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H