RNS0J821MDN1PH
NichiconNichicon
RNS0J821MDN1PH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNS0J821MDN1PH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Podatkovni listi: 1.RNS0J821MDN1PH.pdf2.RNS0J821MDN1PH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNS0J821MDN1PH
Številka dela RNS0J821MDN1PH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119988 pcs Podatkovni list 1.RNS0J821MDN1PH.pdf2.RNS0J821MDN1PH.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RNS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.5A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-14223-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm natančen opis 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose