RR50E821MDN1PX
NichiconNichicon
RR50E821MDN1PX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR50E821MDN1PX
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Podatkovni listi: 1.RR50E821MDN1PX.pdf2.RR50E821MDN1PX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR50E821MDN1PX
Številka dela RR50E821MDN1PX Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217518 pcs Podatkovni list 1.RR50E821MDN1PX.pdf2.RR50E821MDN1PX.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RR5
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 663mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.63A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhm
natančen opis 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF