RR70J681MDN1PH
NichiconNichicon
RR70J681MDN1PH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR70J681MDN1PH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Podatkovni listi: 1.RR70J681MDN1PH.pdf2.RR70J681MDN1PH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR70J681MDN1PH
Številka dela RR70J681MDN1PH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206026 pcs Podatkovni list 1.RR70J681MDN1PH.pdf2.RR70J681MDN1PH.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FPCAP, RR7
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 mOhm
natančen opis 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF