RSA1C181MCN1GS
NichiconNichicon
RSA1C181MCN1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSA1C181MCN1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.RSA1C181MCN1GS.pdf2.RSA1C181MCN1GS.pdf3.RSA1C181MCN1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSA1C181MCN1GS
Številka dela RSA1C181MCN1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija FPCAP, RSA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 330mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.3A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-14281-2
RSA1C181MCN1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 22 mOhm natančen opis 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose